Szalony prezent na ostatnią chwilę! Oczyszczacz WINIX Tower Q300S z głośnikiem JBLCzęsto staramy się Wam podpowiadać, co warto kupić, gdy nie ma się pomysłu na prezent urodziny na przykład dla żony, mamy... albo alergika w rodzinie. Co zatem powiecie na oczyszczacz powietrza z głośnikiem? Tak, dokładnie. z głośnikiem. Takim działającym na bluetootha, który oczyszcza i wydaje dźwięki, w tym muzykę, taką, jaką lubicie. Nie jest to najtańszy pomysł na prezent, ale jeśli zdecydujemy się obdarować nim najbliższych (mężowi, żonie, dziecku...) to tak, jakbyśmy sami siebie obdarowywali. Pokrętnie, ale skutecznie. Dla siebie też trzeba być miłym.

Oczyszczacze Winix to uznana marka, a że to Azjaci, to mają i wizję i nietypowe pomysły. No i niebanalny gust. Zresztą zobaczcie to sami.

Oczyszczacz powietrza WINIX Tower Q300 JBLJest nieźle. Głośno, kolorowo, a przy tym skutecznie. Okazuje się, że oczyszczacze WINIX należą do najlepiej radzących sobie z pyłem zawieszonym (PM 2,5). Serio. Poza tym jest elegancki, dobrze wygląda, no i ten głośnik...

Generalnie testy potwierdzają, że WINIX Tower Q300 JBL sobie dobrze radzi.

Oczyszczacz powietrza Winix Tower Q300S


 

Głośnik głośnikiem, ale co z podstawowymi funkcjami oczyszczacza? Oto garść informacji, które mogą Was zainteresować:

Winix Tower Q300S pozbywa się: 
  • Pyłu zawieszonego PM 2,5 i PM10 (i przy okazji wszystkich innych do wielkości 0,3 mikrona)
  • Pyłków kwiatowych
  • Sierści zwierząt
  • Dymu, zarodników grzybów i pleśni
  • Toksyn
  • Nieprzyjemnych zapachów
  • Alergenów
A poza tym ma wbudowany czujnik jakości powietrza (wiesz czym oddychasz), czujnik wymiany filtra (wiesz, kiedy zmienić filtr), czujnik światła (wieczorem samoczynni przechodzi w trym noccny, czyli energooszczędny), no i zawiera całą masę skutecznych filtrów: HEPA, węglowy, charakterystyczny dla "winixów" PlasmaWave, czyli dodatkowo oczyszczający powietrze jonizator. No i nie brudzi się tak bardzo, bo ma antybakteryjną obudowę. Całkiem nieźle jak na jedno urządzenie.

Komentarze

Popularne posty